Z przyjemnością informujemy, że rozpoczeliśmy współpracę z naszym nowym Partnerem Klubem Pogresja.
Klub Progresia przez lata swojej działalności zyskał opinię najlepszej sceny rokowej, ale i nie tylko. Występowały tam również gwiazdy jazzu czy bluesa. Klub Progresja został doceniony również za profesjonalne zaplecze techniczne, profesjonalną obsługę oraz idealne warunki na koncerty (trzy duże sceny).

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Klubu Progresja. Taksówki Wawa Taxi znajdziecie tuż przy wejściu do klubu.

Naszym nowym Partnerem została Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza CONNECT. W związku z tym Klienci, którzy posiadają kartę członkowską i okażą ją w taksówce otrzymają 5% rabatu na przejazdy gotówkowe.

Dzięki współpracy Wawa Taxi i Pure Jatomi Fitness do każdego kursu otrzymają Państwo darmową wejściówkę na siłownię. Wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu, zachęcamy do pobierania wejściówek w naszych taksówkach oraz do odwiedzania siłowni Pure Jatomi Fitness.

Z wielką radością informujemy , że zostaliśmy nowym partnerem, jedynego festiwalu w Polsce na temat projektowania, Wawa Desing Festiwal 2014. W tym roku festiwal odbywa się w Warszawie i serdecznie zachęcamy wszystkich miłośników do jego odwiedzin w Soho Factory. Nasi Kierowcy zapewnią Państwu bezpieczny transport na, jak i z festiwalu.

Z radością informujemy, że rozpoczęliśmy współpracę z Hotelem Arkadia Royal.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenie tego niezwykłego i eleganckiego miejsca. Taksówki Wawa Taxi zapewnią Wam bezpieczną podróż w obie strony.

Wawa Taxi współpracuje z Centrum Edukacyjnym Żelazna.

Zachęcamy do uczestnictwa w kursach graficznych, zawodowych oraz z pakietu Office’a prowadzonych przez Centrum. Wszyscy klienci posiadający Kartę Centrum Edukacyjne Żelazna i korzystający z naszych usług zyskują 5% rabatuprzy płatności gotówką!

Od początku marca Wawa Taxi współpracuje z Centralnym Ośrodkiem Sportu na Torwarze.

Wszystkich uczestników organizowanych tam imprez zachęcamy do korzystania z przejazdów naszymi taksówkami, które oczekują na Państwa w specjalnie wydzielonych miejscach.

We wszystkich taksówkach naszej korporacji Klienci mogą liczyć na to, że codziennie czekać na nich będzie darmowe wydanie dziennika „Rzeczpospolita”.

Klienci Pizza Dominium korzystający z naszych usług zyskują rabat 10% przy płatnościach gotówką!
Polska sieć – Pizzeria Dominium licząca ponad 60 lokali. W jej menu odnaleźć można ponad 30 rodzajów pizz, a zamówienia – poza wizytą w lokalu – można złożyć również przez telefon z bezpłatną dostawą.

Taksówkarze Wawa Taxi dzięki współpracy z Clubem 70 zadbają o bezpieczny powrót do domów bawiących się tam klubowiczów.

Zachęcamy do skorzystania z tej nietypowej formy zwiedzania z Warsaw City SightSeeing. Po zakończonej wycieczce, do domu może odwieźć Państwa nasza taksówka. Szczegóły współpracy znajdują się na ulotkach reklamowych Warsaw City SightSeeing.

Z  klubem Dekada Wawa Taxi współpracuje w zakresie stałej obsługi ich gości. Wychodząc z klubu nasze taksówki oczekują na Państwa, by szybko i bez konieczności zamawiania przez centralę zawieźć Państwa w dowolne miejsce w Warszawie i okolicach

lolek

Z Pubem Lolek Wawa Taxi współpracuje w zakresie stałej obsługi ich gości. Wychodząc z pubu nasze taksówki oczekują na Państwa, by szybko i bez konieczności zamawiania przez centralę zawieźć Państwa w dowolne miejsce w Warszawie i okolicach

Wszystkie osoby grające w paintball klasyczny na dowolnym pakiecie moga skorzystac z darmowego transportu taksówka Wawa Taxi do Hali Gamp Paintball.

Również spod klubu „Sen Pszczoły” taksówki Wawa Taxi zabiorą Państwa szybko w dowolne miejsce.