Rozumiemy, jak ważne jest dbanie o firmę, dlatego stale udoskonalamy naszą ofertę biznesową, tak, żeby w pełni dopasować się do Państwa potrzeb. Konferencja? Spotkanie służbowe? Przejazdy specjalnych gości? Elastyczność to dla nas podstawa, dlatego oferujemy szeroki zakres usług i nowoczesne rozwiązania, a wszystko po to, żeby zapewnić Państwu komfort, bezpieczeństwo i ułatwienie codziennych obowiązków.

Ogólnopolska Linia Taxi

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla naszych klientów, którzy często wyjeżdżają z Warszawy i potrzebują taksówek w innych częściach Polski.
Dla Państwa wygody stworzyliśmy jedną Ogólnopolską Linię Taxi – 22 333 4444. Nasz zasięg obejmuje największe miasta w Polsce. W tych miastach akceptowane są nasze vouchery oraz karty Wawa Taxi, dzięki czemu nadal będą mogli Państwo korzystać z usługi rozliczenia bezgotówkowego – czyli dokładnie mówiąc, jedna faktura zbiorcza za podróż po całej Polsce.

Nasze karty i vouchery są honorowane w głównych miastach w Polsce:
Gdańsk, Gdynia, Sopot, Szczecin, Kraków, Wrocław, Poznań, Katowice, Bydgoszcz, Olsztyn, Łódź, Lublin, Kołobrzeg, Białystok, Zielona Góra, Bielsko-Biała, Rzeszów, Kielce

Przejazdy bezgotówkowe

Dzięki nowoczesnej metodzie rozliczeń oferujemy Państwu możliwość przeprowadzania transakcji bezgotówkowych. Ich główną zaletą jest oszczędność czasu, łatwy monitoring oraz kontrola kosztów. W ramach transakcji bezgotówkowych oferujemy 4 możliwości zapłaty:

  • Kartą debetową/kredytową
  • Specjalną kartą Wawa Taxi
  • Kartą VIP
  • Voucherem

Reklama z Wawa Taxi

Wawa Taxi nie tylko zapewnia bezpieczny i komfortowy transport osób, ale może również służyć jako forma reklamy. Nasi kierowcy dziennie przemierzają Warszawę wzdłuż i wszerz, obsługując setki pasażerów. Reklama z Wawa Taxi może być więc ciekawym i nowatorskim sposobem na zwrócenie uwagi naszych klientów na Państwa firmę. Oferujemy kilka sposobów, które pozwolą na wyróżnienie Państwa organizacji – zewnętrzną część reklamową (tylna szyba, dach samochodu, karoseria) oraz reklamę w części pasażerskiej (zagłówki, kieszenie).

Obsługa klientów w podróży

Spodziewasz się ważnego gościa? Wawa Taxi zapewnia bezpieczny i komfortowy przejazd klientom w podróży. Dzięki klarownym oznaczeniom łatwo jest odnaleźć nasze taksówki w każdej części miasta. W przypadku lotniska im. Fryderyka Chopina znajdujemy się na czwartym pasie przed halą odlotów. Co więcej, oferujemy odbiór Państwa Gości z każdego wskazanego przez Państwa miejsca.

Istnieje możliwość, aby nasz kierowca oczekiwał na Gościa ze spersonalizowaną kartą powitalną.

Imprezy firmowe

Z wielką przyjemnością zapewnimy Państwu oraz Gościom bezpieczny i komfortowy przejazd na imprezy firmowe, konferencje, targi, czy okolicznościowe spotkania. W ramach oferty proponujemy możliwość wynajęcia jednolitych samochodów, bądź nieoznakowanych aut o podwyższonym standardzie. W celu zapewnieniu Państwu jak najlepszej obsługi imprez okolicznościowych, prosimy o wcześniejszy kontakt z Zespołem Wawa Taxi.

VIP Class

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również możliwość wynajęcia kierowcy z nieoznakowanym samochodem o podwyższonym standardzie. Auta są wyposażone w nowoczesne rozwiązania i stanowią ekskluzywną alternatywę podczas ważnych konferencji czy imprez firmowych. Zapewniamy Państwu dedykowanych kierowców, którzy mówią biegle w kilku językach, mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w obsłudze międzynarodowych Gości, oraz cechuje ich wysoka kultura osobista.

Chętnie udzielimy więcej informacji i przedstawimy najlepszą ofertę!
tel. (+48 22) 509 88 60,
e-mail: firmy@wawataxi.pl