Flota

Codziennie po ulicach Warszawy jeździ ponad 840 samochodów oznaczonych logo Wawa Taxi. Współpracujący z nami kierowcy to w 100% licencjonowani taksówkarze. Są to kierowcy z dużym doświadczeniem w pracy związanej z przewozem osób, dzięki czemu wiemy, że możemy im powierzyć obsługę naszych Klientów.

Dbamy również o to, aby kierowcy jeżdżący pod naszą marką prywatnymi samochodami, mieli do Państwa dyspozycji możliwie jak najnowsze i najwygodniejsze samochody.

Samochody marki Peugeot - Historyczna Przyszłość

Historia legendarnej marki Peugeot sięga początku XIX wieku. Pierwsze kroki działalności nie miały nic wspólnego ze światem motoryzacji, bowiem firma zajmowała się produkcją narzędzi i urządzeń domowych takich jak:młynki do kawy, noże itp. Następnie, synowie braci Peugeot zadecydowali o przekształceniu profilu firmy i rozpoczeli produkcję rowerów, co zapoczątkowało w późniejszych okresie produkcję automobili. Pierwszy pojazd został wyprodukowany na początku lat 90. ówczesnego stulecia i tak do dnia dzisiejszego, firma z lwem w logo porusza się po naszych drogach.

 

Z racji naszej działalności, poszukiwaliśmy samochodów bezawaryjnych, komfortowych i tanich w eksploatacji. W związku z tym zdecydowaliśmy się na solidną markę z przyszłością, jaką są niewątpliwie samochody marki Peugeot. Właśnie te trzy cechy, pozwoliły nam sądzić, że wybór tego Partnera jest gwarancją, idealnej współpracy. To co wyróżnia samochody Peugeot z pośród innych, to na pewno bezpieczeństwo i komfort podróżowania dla naszych Klientów. Nowoczesny desing sprawia, że są to samochody przyszłościowe i pozwalają na nowo poczuć radość podróżowania.

Naszą flotę zasilają takie modele samochodów jak 5008, 508 i inne.

______________________________________________________________________________

Chevrolet Orlando – powrót do przeszłości w nowoczesnym stylu

Po ponad 80 latach taksówki Chevroleta wróciły na warszawskie ulice. Jesteśmy dumni, że od zeszłego roku to nasza flota poszerzyła się o kilkadziesiąt samochodów tej marki. Poza historycznymi sentymentami o wyborze modelu Olralndo zdecydowało też jego wygodne i wyjątkowo pojemne wnętrze, poziom bezpieczeństwa, a także nowoczesny i atrakcyjny wygląd.