O nas

Szanowni Państwo,

z branżą taksówkarską związani jesteśmy od bardzo dawna. Nie są nam zatem obce cienie i blaski tej profesji. Wieloletnie doświadczenie zdobyte w ten sposób pozwoliło nam na naprawdę szerokie spojrzenie zarówno na oczekiwania Klientów, jak i na potrzeby kierowców.

Nasza firma powstała z marzeń i pasji. Kiedy na początku lat 90. zakładaliśmy Wawa Taxi naszym głównym celem było przede wszystkim dostarczenie Klientom usług o jak najwyższej jakości. Przez ostatnich 20 lat w tej kwestii nic się nie zmieniło. Nadal na pierwszym miejscu stawiamy na satysfakcję i zadowolenie Klientów.

Staramy się jednak iść z duchem czasu i dopasowywać się do coraz to nowszych warunków. W Wawa Taxi od zawsze rozwój był bardzo istotny, dlatego też jesteśmy prekursorem większości innowacyjnych rozwiązań systemowych obecnie wykorzystywanych w innych korporacjach taksówkarskich i w firmach transportowych w całej Polsce. Jako pierwsi w Warszawie wprowadziliśmy przed laty system radiowy wspomagający komunikację między centralą firmy a kierowcami. Później w naszych taksówkach pojawiły się terminale płatnicze, obecnie zaś nasi kierowcy, również jako pierwsi, zaczęli używać tabletów w celu szybszej i lepszej obsługi zleceń. Wszystko to po to, aby ułatwić naszym taksówkarzom świadczenie Państwu usług o najwyższym standardzie.

Jesteśmy elastyczni i otwarci nie tylko jeśli chodzi o nowe technologie ale też potrzeby Klienta. Poza przewozem osób, świadczymy też spersonalizowane usługi takie jak: bezpieczny przewóz dzieci, odprowadzanie samochodów, pomagamy w uruchomieniu aut, robimy i dowozimy zakupy oraz dostarczamy Państwa przesyłki. Klientom biznesowym oferujemy szereg nowoczesnych rozwiązań ułatwiających rozliczenia bezgotówkowe (karty, vouchery), obsługujemy też imprezy okolicznościowe. Dysponujemy także flotę wyselekcjonowanych aut dla najbardziej wymagających Klientów – Wawa VIP Class.

Nie bez znaczenia jest dla nas bezpieczeństwo. By sprostać tym wymaganiom oraz zapewnić Państwu bezawaryjną jazdę, nasze samochody podlegają ścisłej kontroli jakości, a część floty taksówek co roku wymieniana jest na nowe auta. Dzięki temu mamy pewność, że będziemy mogli Państwa i Państwa gości zawsze bezpiecznie i komfortowo dowieźć do celu.

Podstawą firmy zawsze są ludzie, dlatego ze starannością dobieramy współpracujących z nami kierowców. Chcemy, żeby podzielali naszą pasję i pomagali nam osiągać cele i razem budować zaufanie Klientów.

Od lat jesteśmy zaufanym i solidnym partnerem dla firm, instytucji państwowych oraz Klientów indywidualnych o czym świadczą liczne referencje i współpraca ze międzynarodowymi korporacjami. Zajęliśmy też pierwsze miejsce i tym samym otrzymaliśmy tytuł najlepszej korporacji w plebiscycie “Najlepsza Korporacja Taxi – Warszawa 2010″ organizowanym przez Fundacje Promocji M. St. Warszawy i Serwis warszawa.pl.

 

Dziękuje za dotychczasowe uznanie i zapraszam do korzystania z naszych usług.

Rodzina Wawa Taxi