Nowe auta od Volvo

24 maja nasza flota powiększyła się o nowe Volvo S90, które dołączyły do naszych taksówek premium. W najbliższych miesiącach na stołeczne ulice wyjedzie trzydzieści takich aut w naszych barwach.  

W ramach zawartej umowy Wawa Taxi będzie używała trzydziestu limuzyn Volvo S90. Będą to wersje z silnikiem Diesla D4 190 KM, wyposażone w automatyczną skrzynię biegów. Niemal pięciometrowe samochody oferują mnóstwo miejsca pasażerom tylnej kanapy, mają też pojemne bagażniki, są ciche i wygodne. Samochody oferują to, co najlepsze w segmencie premium: piękny design i doskonałą jakość wykończenia.

W ostatnich latach nasza branża przeżywa ogromne zmiany i staje się coraz bardziej konkurencyjna. Klienci oczekują nie tylko terminowego i bezpiecznego przewozu z punktu A do punktu B, ale także rosną ich wymagania wobec aut, które mają ich przewozić. Flota limuzyn Volvo S90 jest kolejnym etapem budowania przez nas przewagi jakościowej nad naszymi konkurentami. Takie auta pozwalają nam także świadczyć usługi dla najbardziej wymagających klientów, dla których wygląd i komfort taksówki ma kluczowe znaczenie – powiedział Paweł Reczyński, doradca zarządu Wawa Taxi, obecny podczas obioru pierwszej partii aut.