Aktualności

Oct 6, 2015

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczeliśmy współpracę z naszym nowym Partnerem Klubem Pogresja.
Klub Progresia przez lata swojej działalności zyskał opinię najlepszej sceny rokowej, ale i nie tylko. Występowały tam również gwiazdy jazzu czy bluesa. Klub Progresja został doceniony również za profesjonalne zaplecze techniczne, profesjonalną obsługę oraz idealne warunki na koncerty (trzy duże sceny).

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Klubu Progresja. Taksówki Wawa Taxi znajdziecie tuż przy wejściu do klubu.

Dec 1, 2014

Z przyjemnością informujemy, że specjalnie dla naszych Klientów uruchomiliśmy Ogólnopolską Linię Taxi 22 333 4444 za pośrednictwem którego zamówią Państwo taksówkę w największych miastach w Polsce. Wystarczy zapamiętać jeden numer aby korzystać z przejazdów taksówkowych w największych miastach. Dodatkowymi udogodnieniami są między innymi jedna faktura zbiorcza na koniec miesiąca ze wszystkich przejazdów oraz nakładanie limitów na karty bezgotówkowe.

Nov 19, 2014

W dniu 17 listopada 2014 (Poniedziałek)w Polskim Radio Czwórka 92.0 Fm odbyła się audycja na temat poruszania się taksówkarzy podczas korków w Warszawie, w której wziął udział jeden z naszych kierowców. Osoby, które nie miały możliwości słuchania audycji na żywo zachęcamy do zapoznania się z materiałem, dostępnym w poniższym linku.

Sep 4, 2014

Informujemy, że od 05-14 września rozpoczyna się Wawa Desing Festiwal, który zaprezentuje w jaki sposób projektowanie wnętrz, wpływa na nasze życie, to kim jesteśmy i co sobą reprezentujemy. Wszystkich zwolenników Serdecznie Zapraszamy. Nasza taksówka będzie tam na Was czekać.


Strona 1 z 7  > >>